Analist Marketing

Office Promotional S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Concepe si implementeaza politica de marketing a companiei in concordanta cu obiectivele acesteia, piata, concurenta
Defineste planul de marketing si stabileste bugetul cu acordul directorului general
Dezvolta/intretine pagina de internet a companiei
Reprezinta compania la targuri, expozitii
Identifica sursele relevante de informatii si colecteaza permanent informatii despre piata/potentiali clienti/clienti/competitie/
Identifica oportunitatile de business

CERINTE

Studii superioare de specialitate
Cunostinte avansate de operare PC: Windows XP, MS Office( Excel, Access, Microsoft Outlook), Internet
Persoana organizata, proactiva, energica, cu bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru motivant
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung

Office Promotional este o companie fondata in 1999. Suntem unul dintre cei mai mari importatori de articole promotionale, avand contacte cu importanti furnizori din Europa. Incepand cu anul 2003 oferim clientilor nostri si servicii de personalizare a produselor prin atelierul propriu, cat si servicii de tipar si publicitate out-door. Din anul 2006 compania este certificata ISO 9001:2001 prin TUV CERT.