Analist Garantii Service

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Verifica si valideaza cupoanele de garantie inregistrate de reteaua de service-uri agreate Dacia - Renault - Nissan;
-Comunica retelei de service, informatii referitoare la proceduri si situatia cupoanelor de garantie;
-Ofera consultanta service-urilor in ceea ce priveste garantiile pentru marcile Dacia, Renault, Nissan;
-Realizeaza raportari lunare privind indicatorii de garantie.

CERINTE

-Absolvent (a) de studii superioare tehnice, de preferinta Autovehicule Rutiere;
-Experienta de lucru pe un post similar constituie un avantaj;
-Bune cunostinte de limba franceza sau limba engleza;
-Buna cunoasterea a pachetului Microsoft Office;
-Foarte bune abilitati de comunicare;
-Persoana organizata si riguroasa.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru international;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala;
-Pachet salarial competitiv;
-Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.