Analist Financiar pe piata Interbancara (Forex Trader)

Sc. Grup intercredit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajati / Angajatori / Liber profesionisti

Firma Sc Grup Intercredit organizeaza seminare de informare pentru FOREX Trader (analist financiar pe piata Interbancara) prin intermediul companiei Admiral Markets ltd

Cei care participa la acest seminar pot opta sa participe la un curs de pregatire, in urma caruia vor invata cum sa castige bani full-time sau part-time numai din tranzactiile de pe piata valutara.

Suntem printre singurii care ofera cursuri de calificare si diplome acreditate de Trader Analist in acest domeniu.

CERINTE

Varsta peste 18 ani
Studii medii sau superioare
Cunostinte operare PC / Windows, navigare pe Internet
Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu (citit / vorbit)
Dorinta si seriozitatea necesara obtinerii unui venit substantial pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Pregatire de specialitate intr-un domeniu de viitor, neafectat de crize economice
Diploma de Trader Analist
Cont demo pentru practica
Cont real din partea firmei
Bonus de recrutare
Bonus de echipa
Ajutor pas cu pas din partea companiei si a echipei

Firma a fost infiintata in 2004 cu sediul central in Bucuresti si are parte din Compania Mercury 360, fiind specializata in intermedieri financiar bancare, credite de nevoi personale cu si fara ipoteca, pregatirea de specialitate pentru Traderi autorizati in domeniu FOREX (Foreign Exchange Market)