ANALIST FINANCIAR Junior

La Fantana SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- furnizeaza managementului analize privind performanta copaniei pentru o perioada data,
- analizeaza variatiile dintre realizat si bugetat,
- analizeaza factorii de influenta asupra costurilor si performantei economice,
- analizeaza stadiul stocurilor/rata de rulaj a stocurilor,
- analizeaza situatia clientilor/furnizorilor, scadente, termene.

CERINTE

- absolvent de studii superioare sau an terminal (statistica reprezinta un avantaj),
- cunostinte bugetare si previziune (reprezinta un avantaj),
- cunostinte solide MS Office (Word, Excel),
- capacitate de analiza si organizare,
- abilitati de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- usurinta in interpretarea datelor, gandire analitica.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Lider national in servicii de distributie a apei prin sistemul water-cooler.