ANALIST FINANCIAR COORDONATOR

Career Solution Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste documentatia in vederea finantarii proiectelor
- Negociaza conditii contractuale cu bancile care finanteaza proiectele
- Completeaza partea financiara a cererilor de bugete pentru investitii si tine evidenta cheltuielilor, pentru evitarea depasirii sumelor bugetare
- Realizeaza studii de fezabilitate aferente noilor proiecte dezvoltate de companie
- Intocmeste rapoarte periodice privind situatia investitiilor vs. buget
- Asigura sprijin Managerului Financiar in raportarea lunara catre Management (cash-flow, P&L, analize financiare)
- Poate fi implicat si in activitati de contabilitate financiara

CERINTE

- Licentiat ASE, ACCA,MBA
- Experienta anterioara in controlling/contabilitate
- Cunostinte foarte bune Excel
- Experienta de lucru ERP si a pachetului Microsoft Office(Excel, Powerpoint, Access)
- Limba engleza – fluent
- Abilitati de comunicare si organizare
- Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii care se afla in plin proces de dezvoltare
- Mediu si conditii de lucru deosebite
- Pachet salarial motivant, corespunzator performantelor

Career Solution Group - companie specializata in recrutare de profesionisti in afaceri, care activeaza in diferite domenii de activitate: industie – constructii, FMCG, IT, financiar – bancar, farmaceutic, marketing si publicitate, vanzari etc, recruteaza

pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul investitiilor