Analist Financiar

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA recruteaza pentru clientul sau - companie in domeniul EXPERTIZA DAUNE AUTO:

ANALIST FINANCIAR

Responsabilitati:

- Efectuare de plati catre furnizori
- Recuperare creante
- Aprobare de cheltuieli
- Intocmirea de situatii financiare
- Intretinerea relatiei cu firma mama privind raportarile catre grup
- Intretinerea relatiei cu contabilii locali si transmiterea informatiilor catre grup

CERINTE

Cerinte:

- Studii superioare in domeniul Financiar sau Contabil
- Experienta in domeniu de minimum 2 ani
- Experienta in Recuperare Creante
- Cunostinte limba engleza nivel AVANSAT
- Cunostinte avansate de operare PC
- Simt organizatoric si analitic

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Salariu motivant
- Acumulare de experienta
- Posibiliate de formare si dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate