Analist Financiar

FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Prelucreaza si analizeaza datele financiare, creaza rapoarte financiare si analizeaza indicatorii financiari;
· Implementeaza un sistem eficient de control financiar, proceduri si politici de management al costurilor si bugetare;
· Realizeaza activitati de trezorerie, urmarire cash flow, efectuare transferuri si operatiuni bancare, urmarire contracte credite.

CERINTE

· Studii superioare in domeniul economic
· Experienta similara de minim 2 ani (domeniul farmaceutic prezinta avanatj)
· Cunostinte avansate de operare pe calculator (MS Office)
· Excelente abilitati de organizare si analitice

BENEFICII OFERITE

· Pachet salarial motivant
· Mediu de lucru profesionist, competitiv, intr-o companie de prestigiu
· Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 18 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci alatura-te echipei noastre.