Analist Financiar

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prelucreaza si analizeaza date financiare;
- creeaza rapoarte financiare si analizeaza indicatorii financiari;
- participa la implementarea sistemului de control financiar si politicii de management al costurilor si bugetelor;
- desfasoara activitati de trezorerie ( urmareste cash flow, efectueaza transferuri si operatiuni bancare, monitorizeaza contracte de credite).

CERINTE

- experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
- studii superioare in domeniul economic;
- cunostinte solide de operare PC
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- simt analitic si organizatoric, capacitate de initiativa

BENEFICII OFERITE

· Salariu motivant;
· Mediu de lucru profesionist si competitiv;
· Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.