Analist de cost - domeniul industrial

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste costurile de vanzare pentru diverse componente de masini pe baza analizelor economice;
- Actualizeaza preturile componentelor de masini;
- Participa la dezvoltarea si punerea la punct a programelor de calcul a costului de v¿¿nzare pentru piesele auto;
- Colecteaza, analizeaza si actualizeaza bazele de date privind tehnologiile de turnare(procedee si masini);
- Participa la analiza performantei tehnico-economice a furnizorilor de piese auto;
- Participa la activitatile transversale din cadrul Grupului.

CERINTE

- Studii universitare tehnice si economice ;
- Minim 5 ani de experienta in domeniu industrial;
- Cunostinte avansate de franceza si engleza;
- Capacitate si usurinta in lucrul cu cifrele si cu sistemele informatice.

BENEFICII OFERITE

oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.