Analist date Resurse Umane

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Centralizeaza informatiile necesare prelucrarii
- Colecteaza si prelucreaza datele
- Intocmeste si prezinta raportul final precum si observatiile sale catre directorul de resurse umane
- Asigura aplicarea corecta a procedurilor operationale la nivelul companiei

CERINTE

- Educatie minima: Licentiat
- Experienta in domenii similare (ani): 1-2 ani
- Absolvent studii superioare Statistica, Sociologie, Economie sau student in an terminal
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Experienta relevanta in utilizarea MS Office si SPSS
- Gandire logica, spirit analitic, abilitatea de a lucra cu cifre, capacitate de asimilare rapida
- Spirit de observatie, dinamism, eficienta, bune abilitati de planificare, organizare, coordonare
- Limbi straine: Engleza
- Tipul postului : Angajat temporar/pe contract/pe proiect

BENEFICII OFERITE

Se ofera onorariu pe fiecare proiect.

Tandem Consulting ofera servicii de consulanta in resurse umane: recrutare, selectie, testare, evaluare, training, coaching, audit resurse umane.

Actionam in tandem pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri. Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu ceilalti aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.