ANALIST DATE

S.C. PostMaster S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeste cerinte de rapoarte de la departamentele comercial si operational,
- Asigura analiza, dezvoltarea, testarea si implementarea de rapoarte.
- Asigura suportul si mentenanta bazelor de date,
- Administrare sisteme de securitate, sistem control de acces, alarma si supraveghere video,
- Asigurarea asistentei pentru dezvoltarea sistemelor informatice locale,
- Dezvoltare aplicatii software interne (SQL) si dezvoltare rapoarte (Repoting services).

CERINTE

- Cunostinte avansate absolut necesare: Excel, Access
- Cunostinte in lucrul cu baze de date -SQL Server
- Experienta minima 2 ani in lucrul cu baze de date
- Cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze
- Studii superioare, de preferat in domeniul tehnologiei informatiei,
- Cunostinte Hardware
- Cunostinte de operare in sistemele Linux, Windows
- Abilitati de analiza,
- Atitudine profesionista si atentie la detalii,

Calificari optionale:
- Cunostinte generale de TCP/IP(cunostinte in retelistica - functionarea unei retele, echipamentele de retea, protocoale de rutare);
- Certificari profesionale IT legate de activitatile de analiza sau programare,
- Familiarizat cu aplicatiile grafice.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial deosebit si bonusuri in raport cu performantele obtinute,
- Bonuri de masa,
- Telefon

Compania desfasoara activitati de distributie de materiale publicitare si curierat.