ANALIST DATE

ONE2ONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Verificarea si actualizarea bazelor de date
-Centralizarea datelor si crearea de rapoarte in urma campaniilor
-Asigurarea suport de date altor departamente

CERINTE

Cautam o persoana responsabila, cu chef de munca si minte destupata, dornica sa invete mereu lucruri noi. Ne intereseaza firile comunicative, cu spirit de observatie si atentie la detalii, dar totodata organizate si eficiente.
-Cunostinte operare PC: MS Office (Access, Excel)
-Cunostinte generale despre Interogarea Bazelor de Date (SQL)
-Eficienta in indeplinirea tascurilor
-Atentie la detalii
-Flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Oferim tot ceea ce este nevoie pentru a face pe cineva fericit cu locul sau de munca, salariu bun, beneficii suplimentare, training-uri si un mediu de lucru personalizat. In plus, sansa unei cariere ascendente intr-o companie deosebita.

Suntem o companie de media directa cu sediul central in Bucuresti.