ANALIST COSTURI UTILAJE

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea referentialului tehnico-economic de utilaje(matrite de injectie si matrite pentru prese) in scopul furnizarii de informatii necesare pilotajului costurilor de investitie specifice.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;

- Experienta de lucru (1-3 ani) in Conceptie si/sau Metode si/sau Industrializare utilaje intr-unul din urmatoarele sectoare: presaj, injectie mase plastice, si turnatorie (fonta si aluminiu);

- Limba engleza - fluent;

- Limba franceza ¿ nivel mediu;

- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant;

-Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.