ANALIST COMERCIAL (FACTURARE - RAPORTARE)

TCE Logistica - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prelucrare date in Excel si Acces in vederea obtinerii rapoartelor finale solicitate de diferite Departamente.

CERINTE

- studii superioare finalizate (matematica, informatica - constituie avantaj);
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Access)- nivel avansat;
- experienta post similar/ experienta in raportari, statistici, lucru cu cifre - avantaj;
- bun analist, initiativa, perseverenta;
- buna logica matematica, organizare, gandire sistematica.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitatea dezvoltarii carierei;
- mediu de lucru dinamic.

Companie nationala de transport, distributie si curierat rapid, TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai.
Prin intermediul departamentelor Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor serviciul de distribuire a documentelor, pliantelor, a mostrelor si a marfurilor, in conditii de siguranta maxima.