ANALIST CALITATE- DIRECTIA CALITATE-MEDIU- COMPANIE MULTINATIONALA

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala cu pozitie majora pe piata gazelor din Romania, clientul nostru inregistreaza peste 30 de ani de experienta in domeniul distributiei si comercializarii gazelor naturale.
Ca obiectiv pe termen scurt al societatii angajatoare putem sublinia accelerarea procesului de dezvoltare si modernizare, astfel incat sa devina in scurt timp o societate competitiva de nivel european.

Responsabilitati:
Concepe si elaboreaza modele de documente aferente SMC;
Consiliaza responsabilii de proces in elaborarea Planurilor de calitate si a procedurilor de lucru;
Redacteaza logigramele din Planurile de calitate si procedurile de lucru aferente;
Efectueaza impreuna cu responsabilii de proces de la nivelul tuturor Directiilor-Comercializare, Resurse Umane, Achizitii si Servicii Generale, Financiar Juridic, Dezvoltare- analizele de proces si participa la redactarea inregistrarilor aferente acestora;
Introduce in Baza de Date documentarea, documentele SMC si gestioneaza Baza;
Participa la auditurile interne ale Sistemului de management al calitatii la nivelul societatii;
Identifica si monitorizeaza neconformitatile de calitate, corectiile si actiunile corective/preventive identificate si supravegheaza eficacitatea acestora, la nivelul societatii;
Participa la realizarea Programului de instruire privind managementul calitatii la nivelul societatii;
Participa la analizele de proces efectuate de responsabilii de proces.

CERINTE

Studii superioare ;
Minim 2 ani in domeniul Managementului Calitatii ;
Instruire in domeniul Managementului Calitate-Mediu ;
Instruire Auditor intern Calitate-Mediu ;
Abilitati de comunicare verbala si scrisa ;
Planificarea si prioritizarea activitatilor ;
Adaptare la schimbare ;
Etica.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.