ANALIST CALITATE

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea din punct de vedere calitativ, al securitatii marfii si
cantitativ a paletilor intregi si a paletilor mixati la receptie si
livrare in concordanta cu Planul de Calitate si cu procedurile de lucru aferente operatiunilor de receptie si livrare.
- Primirea, analizarea si solutionarea reclamatiilor clientilor .
- Supervizarea activitatilor personalului angajat in Departamentul
Calitate per locatie.
- Verificarea corectitudinii completarii documentelor utilizate.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in domeniul Calitatii;
- Studii Superioare;

Obligatoriu :
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris, citit,
conversational;
- cunostinte de utilizare MS Office;
- persoana capabila sa preia si sa finalizeze diverse sarcini de lucru fara supervizare directa si permanenta;
- persoana orientata spre rezultate;
- persoana organizata si cu atentie distributiva;
- persoana deschisa comunicarii;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Tichete de Masa;
- Bonusuri in functie de activitate / rezultatele obtinute;
- Program fix , asigurarea transportului.

Human Rent Romania face parte din grupul multinational de firme Human Rent, cu birouri in Ungaria, Cehia, Slovacia si Romania. Oferim servicii de leasing de personal, recrutare, selectie, payrolling si consultanta in resurse umane. In prezent, avem in derulare proiecte in urmatoarele domenii: logistica/transport/depozitare, restaurante/cafenele, vanzari/comert, IT, telecomunicatii, call-center, secretariat/administrativ, management, contabilitate, constructii, traducatori/interpreti.