Analist Buget Garantie

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza bugetele garantie de cheltuieli lunare si bugetele previzionale din aceeasi perioada din rapoartele specifice;
- Identifica diferentele intre cele doua bugete Garantie: reale si previzionale si defineste planuri de actiune pentru a regulariza aceste diferente;
- Propune planuri de actiune in urma diferentelor identificate pe anumite piese defecte;
- Urmareste planurile de actiune pana la realizarea lor;
- Raporteaza lunar analizele de buget Garantie.

CERINTE

- Studii superioare: tehnice sau economice;
- Cunostinte de limba franceza - nivel avansat;
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
- Cunostinte si pasiune pentru domeniul auto;
- Capacitate de analiza si sinteza a modurilor de defectare ale subansamblurilor automobilelor;
- Obisnuinta in analiza de date;
- Cunostiinte avansate de excel;
- Capacitate de asimilare rapida;
- Gandire structurata.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.