ANALIST ACHIZITII

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tine evidenta conturilor de stocuri si inregistreaza toate operatiunile contabile in aceste conturi pe baza bonurilor de consum;
- Verifica lunar concordanta soldurilor din evidenta contabila cu evidenta scriptica a magaziei de materiale;
- Tine evidenta conturilor de imobilizari corporale si necorporale, efectuand lunar toate inregistrarile aferente acestora;
- Calculeaza, inregistreaza si verifica cheltuielile cu amortizarea lunara a imobilizarilor;
- Intocmeste ordine de plata pe baza facturilor si a contractelor cu furnizorii si le inregistreaza in contabilitate;
- Urmareste centralizat achizitiile de stocuri, imobilizari si transferurile acestora catre sucursalele si agentiile LIBRA BANK.

CERINTE

- studii superioare economice;
- experienta relevanta intr-o pozitie similara;
- capacitate de analiza si sinteza;
- limba engleza (scris si conversational);
- foarte bune cunostinte PC.

BENEFICII OFERITE

Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, dorim sa punem la dispozitie clientilor o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa ii asiste.