Anagajam depanator statii de emisie receptie

G&G GLOBAL ACTIV INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana cu experienta in depanare produse electronice.Persoana motivata care doreste sa creasca si sa invete intr-o firma noua in piata dar foarte dinamica.

CERINTE

-Montajul statiilor de emisie receptie pe camioane , autoutilitare etc.
-Service-ul statiilor de emisie receptie.
-Oferirea de solutii tehnice pentru montajul statiilor de emisie receptie.
-Calibrarea antenelor pentru statii de emisie receptie.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-bonuri de masa
-bonusuri in functie de realizari

In dorinta de a veni in intampinarea clientilor nostri cu servicii profesionale de consultanta, cu produse de cea mai inalta calitate destinate atat utilizatorului final cat si micilor si marilor companii, am creeat un nou concept Globalpoint.

Desi suntem o echipa tanara multi dintre noi am acumulat o vasta experienta activand cu success in cele mai diverse domenii precum : vanzare b2b, marketing, vanzare retail si logistica.

Strategia noastra urmareste largirea canalului de distributie si end-user pentru gama noastra de produse si marci comercializate dintre care enumeram:
- ALINCO
- BELDEN
- BRAUN GROUP
- CAL AMP
- PRESIDENT
- DIVOOM
- ELBOX
- FLOMATIK
- HYT
- INTEK
- KIRISUN
- LEONI
- MAGNUM
- MAIWEI
- MASTECH
- MERCURY
- MOONRACKER
- NEXTRA
- PLANET
- QUBIZ
- REPOTEC
- RIBE OPTOFIT
- SENAO
- SIRIO
- TKF
- TP LINK

Principalele noastre atuuri sunt reprezentate de stocul permanent si asortat, flexibilitatea in relatiile comerciale cu clientii nostri, promtitudinea in procesarea comenzilor, livrarea produselor si nu in ultimul rand preturi competitive.