AMBALATOR MANUAL

ANGR SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcinile ambalatorului manual :
- sortarea manuala a produselor alimentare;
- asamblarea simpla a produselor;
- ambalarea manuala a produselor in caserole, alte ambalaje sau recipiente, in vederea transportarii sau stocarii lor;
- impachetarea si etichetarea produselor;

CERINTE

- experienta in industria alimentara constituie un avantaj.
- seriozitate, stabilitate, disciplina.
- experienta pe un post similar minimum 1 an.
- disponibilitate de lucru in 2 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru are punctul de lucru in loc. Popesti Leordeni/ jud. Ilfov.

ANGR SOLUTION iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine.