Ambalatoare ( Sandwich)

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam si angajam pentru unul dintre clientii nostri situati in zona Pod Baneasa:

AMBALATOARE (Sandwich -uri)

Responsabilitati:

- Sortarea si cantarirea ingredientelor pe care le contine sandwich-ul respectiv;
- Ambalarea sandwich-urilor in functie de tipul acestora;
- Pregatirea acestora pentru a fi comercializate.

CERINTE

- Persoane serioase, stabile din punct de vedere al locului de munca; active si dinamice;
- Disponibilitate de a lucra in doua schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Salariu adaptat postului;
- Transport asigurat;
- Mediu de lucru placut si profesionist.

Human Rent Romania face parte din grupul multinational de firme Human Rent, cu birouri in Ungaria, Cehia, Slovacia si Romania. Oferim servicii de leasing de personal, recrutare, selectie, payrolling si consultanta in resurse umane. In prezent, avem in derulare proiecte in urmatoarele domenii: logistica/transport/depozitare, restaurante/cafenele, vanzari/comert, IT, telecomunicatii, call-center, secretariat/administrativ, management, contabilitate, constructii, traducatori/interpreti.