Alătură-te echipei Camera din Față!

SC LAGOYA SHOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

La Camera din Față vei face o mulțime de lucruri!
• vei pregăti ceai, cafea si alte băuturi.
• vei comunica într-un mod familiar cu musafirii noștri și vei dezvolta relația cu aceștia.
• vei recomanda și vei promova produsele noastre.
• vei lucra alături de o echipă pasionată de domeniul ceaiului și al cafelei.

CERINTE

Dacă te atrage ideea de a lucra alături de oameni frumoși dispuși să investească în pregătirea și dezvoltarea ta profesională, ne dorim cu mare interes să te cunoaștem.

BENEFICII OFERITE

În schimb, Mămăița te răsplatește cu:
• pachet salarial atractiv care poate conține bonusuri și comisioane în funcție de performanțe,
• servicii medicale gratuite la o clinică privată.

Camera din Față a luat naștere din dorința de a păstra vie amintirea bunicilor noștri și de a o cinsti cum se cuvine. Aici, poveștile sunt spuse la un ceai aburind, o cafea proaspăt râşnită, o linguriţă de şerbet sau dulceaţă. Aici, căldura locului iți trezește nostalgii nemărginite. Oare să aibă ceaiul atâta putere? Sau e cafeaua care ne face să ne simţim aşa? Un lucru e sigur oricum: aici, la Camera din față, ele nu lipsesc vreodată!