Ajutor Tamplar Montator PAL - MDF

SLENDER TREE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ajutorul de Tamplar ofera suport Tamplarilor principali in realizarea lucrarilor si montajelor zilnice.
Ajutorul de Tamplar este responsabil pentru mentinerea ordinii si bunei conditii a uneltelor, masinilor si spatiilor de productie.

CERINTE

Permis auto categoria B;
Indemanare in utilizarea uneltelor de mana si a uneltelor electrice;
Buna conditie fizica;
Abilitate de invatare in vederea promovarii ca Tamplar Principal
Persoana harnica, implicata, punctuala;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- carte de munca si perspective profesionale foarte bune si stabile;
- salariu direct corelat cu rezultatele obtinute;
- diversitate in lucrari si un colectiv de lucru placut;
- oportunitea calificarii ca si Tamplar Montator;

Suntem o firma tanara si ambitioasa cu un portofoliu deosebit de lucrari si clienti.
Parte din lucrarile noastre pot fi vazute pe Facebook pe pagina SlenderTree.ro

Asteptam cv-ul tau pe adresa de e-mail: office@slendertree.com

Productie mobilier la comanda si obiecte de design - Lemn Masiv, Metal, PAL-MDF