Ajutor Operator Insert

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Alimentarea utilajului cu materii prime;
- Verificarea comenzilor;
- Verificarea colilor printate;
- Introducerea colilor in plicuri;
- Ambalarea si etichetarea plicurilor.

CERINTE

- Absolvent liceu sau scoala profesionala;
- Experienta in domeniul productiei constituie un avantaj;
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi;
- Comunicativ, rezistent la stres, atentie distributiva si indemanare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv si tichete de masa; se asigura transportul gratuit la locul de munca.

Inform Lykos S.A. memebra a unui grup de companii multinational ce activeaza pe piata romaneasca in domeniul tipografic si al serviciilor IT fiind specializata in productia de formulare fiscale cu regim special, formulare comerciale, tiparirea de date variabile, programe de fidelizare, personalizare de carduri bancare. In prezent, in Romania compania numara peste 350 de angajati.