AJUTOR GESTIONAR

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptia materialelor aprovizionate
Verificarea completitudinii si corectitudinii documentelor de insotire a marfii.
Completarea fiselor de magazie si a NIR-urilor.
Operarea faptica si in sistem informatic a intrarilor si iesirilor din depozit.
Manipularea si organizarea materialelor si a obiectelor de inventar din depozit.
Inventarierea, urmarirea permanenta si actualizarea situatiei evolutiei stocurilor din depozit.
Completarea avizelor de insotire a marfii la livrarea produselor finite si livrarea efectiva a produselor catre beneficiari sau transportatori.

CERINTE

Absolventi studii medii.
Experienta in administrare a unei gestiuni reprezinta un avantaj.
Cunostinte operare PC (Word, Excel).
Seriozitate, disciplina, rigurozitate, abilitati de planificare si organizare, spirit de echipa.
Cazier judiciar curat.

BENEFICII OFERITE

Salariu 600 RON + bonuri de masa, dupa perioada de proba
Program de lucru 5 zile/saptamana, 8 ore efective/zi.
Eventualele ore suplimetare vor fi platite in plus.
Lucru la sediul fabricii din comuna Rudeni (centura Bucuresti) cu asigurarea transportului pana la fabrica de catre firma.

importator si distribuitor de masini si utilaje in domeniul prelucrarii tablelor subtiri