Ajutor Gestionar

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptioneaza fizic materia prima, produsele auxiliare, produsele semifinite;
- Ajuta Gestionarul sa pregateasca produsele pentru livrare catre Departamentul Productie;
- Manipuleaza marfa in depozitul de materii prime, produse auxiliare si semifinite;
- Aseaza produsele in depozitul de materii prime;
- Participa la inventarele periodice.

CERINTE

- Absolvent de scoala profesionala;
- Minim un an experienta pe un post similar;
- Cunostinte operare PC, nivel mediu;
- Rezistenta la efort fizic;
- Disponibilitate de a lucra in doua schimburi;
- Capacitate de lucru in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Se ofera tichete de masa;
- Transport asigurat cu microbuzele companiei

Inform Lykos S.A. membra a unui grup de companii multinational ce activeaza pe piata romaneasca in domeniul tipografic si al serviciilor IT fiind specializata in productia de formulare fiscale cu regim special, formulare comerciale, tiparirea de date variabile, programe de fidelizare, personalizare de carduri bancare. In prezent, in Romania compania numara peste 350 de angajati.