AJUTOR CONTABIL

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza AJUTOR CONTABIL - pentru clientul sau companie de distributie accesorii constructii:

Responsabilitati:
-Intocmire Registru de Casa;
-Inregistrare incasari si plati prin numerar;
-Inregistrare deconturi cheltuieli;
-Evidenta tipizate fiscale, lansare comanda;
-Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare (O.P., borderouri);
-Arhivare documente fiscale;
-Intocmire facturi service;
-Intocmire ordine compensare

CERINTE

- Experienta minima in domeniu;
- Studii de specialitate;
- Persoana organizata;
- Cunostinte pachetul MS Office.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;

QUALIA este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.