Ajutor Bucatarie in Grecia sezonul 2011

Inteligent Career Hr

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se lucreaza pe diferite insule din Grecia (Andros, Lefkada, Mykonos, Zakynthos, Thinos, Creta, Kimolos, Rodhos, etc) in restaurante/taverne ca ajutor in bucatarie;
- program de lucru: 8-10 ore/zi, 7 zile/saptamana;
- spalat vase si ustenilele din bucatarie;
- curatat legume si fructe;
- curatenie la locul de munca;

CERINTE

- persoane cu/fara experienta in domeniu;
- varsta 20-45 ani;
- cu/fara cunostinte de limba engleza;
- disponibilitate imediata de plecare;
- persoane harnice si dornice de munca;

BENEFICII OFERITE

- salariu 650-750 euro/luna;
- se lucreaza 7zile/sapt, 10-12 ore/zi;
- se asigura CAZARE si MASA in mod Gratuit;
- perioada 5-6 luni ;
- intampinarea noilor sosite la Autogara in Atena;
- consultanta si support pe toata perioada sederii in Grecia;

...Thank you for calling Inteligent Career HR ! ... and paramount important: THANK YOU FOR BEING THERE WITH US!

INTELIGENT CAREER HR este o agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, inregistrata la ITM Bucuresti sub numarul 380/2009.
Oferim locuri de munca pe diverse domenii si/sau tari, pentru mai multe detalii consultati site-ul nostru www.inteligentcareer.ro la sectiunea "Joburi”

Contact:
- tel: 031 425 76 85 sau 0764 611 603, 0740542171.
- email: office@inteligentcareer.ro sau inteligentcareer.hr@gmail.com
- web: www.inteligentcareer.ro