AJUTOR BUCATAR - SPALATOR VASE

S.C. AL MELOOK SWEETS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

O persoană dinamică, abilă, sociabilă, comunicativă, amabilă şi energică;
Aptitudini:
• Imaginaţie;
• Creativitate;
• Afinitate pentru arta culinară;
• Simţul ordinii şi curăţeniei;
• Responsabilitate;
• Spirit de organizare.

RESPONSABILITATI:
1. Răspunde de păstrarea în bune condiţii a ustensilelor şi aparaturii;
2. Răspunde de respectarea normelor de igienă şi securitate a muncii;
3. Răspunde de utilizarea resurselor existente, exclusiv în interesul firmei;
4. Respectă cu stricteţe igiena personală (halat, bonetă, încalţăminte) cât şi igiena bucătăriei;
5. Utilizarea resurselor existente, exclusiv în interesul firmei;

CERINTE

Studii: generale;
Experienţa : nu este relevanta;
Cunoştinţe şi deprinderi:
• Cunoaşterea proceselor tehnologice de preparare a alimentelor;
• Cunoaşterea sortimentelor de alimente;
• Rigurozitate în ceea ce priveşte regulile de igienă în alimentaţia publică.

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru placut

- posibilitatea de avansare

- transport (la plecare)

Cofetaria Al Melook Sweets este casa deserturilor arabesti de calitate, speciale si rafinate. In fiecare zi, aici gasesti produse proaspete si delicioase, cu o savoare deosebita. Prajiturile, miniprajiturile, torturile si patiseria te cheama sa revii de fiecare data cand iti doresti ceva dulce si bun.
Restaurantul arabesc Al Melook este locul perfect pentru a degusta mancarea cu specific arabesc intr-o atmosfera de exceptie, unde ambientul va invita sa va bucurati de specialitatile bucatariei arabesti.