Ajutor Bucatar / Lucrător comercial

SC SEGES INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ajutorul de bucătar: să fie cunoscător al activităților dintr-o bucătărie / adaptabil în orice situație, activitatea cuprinde toate activitățile dintr-un restaurant :)
- Lucrătorul comercial: să știe să relaționeze cu oamenii / să facă acele activități de zi cu zi ce îi sunt solicitate (servit oameni / alimentare vitrine de mâncare / alimentare frigidere sucuri / etc).

CERINTE

- o persoană obișnuită să lucreze într-un colectiv, să intre în contact cu oamenii, deschisă să învețe, care intră fără trac într-o bucătărie.
- persoanele în cauză trebuie să nu fie străine cu mediul de lucru într-un fastfood / restaurant.

* Experiență în a lucra în bucătărie (ajutor de bucătar).
* Experiență în a lucra cu oamenii / în Fastfood-uri / Restaurante / magazine comerciale (lucrător comercial).

*reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu atractiv,
- masă gratuită,
- tichete de masă,
- bonusuri,
- înțelegere,
- alte beneficii.

Vino si umple-ti tava cu de toate in restaurantele noastre din Auchan Drumul Taberei, Militari Shopping Center si Grand Arena Mall din Bucuresti sau in Auchan Pitesti.
Te asteptam zilnic intre orele 10:00 -21:30 sa mananci rapid, gustos si sanatos!