Ajutor Bucatar- Barteneder

HPDI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ajutorul Bucatar va fi persoana care va pregati preparatele din meniul restaurantului nostru, si va pregati si bauturile.
Preparatele culinare au dificultate usoara si timp foarte redus de preparare.
Persoana pe care o cautam noi se va ocupa preponderent de bucatarie, precum si de bar atunci cand situatia o cere.

CERINTE

Mizam mult pe incredere, colegialitate, profesionalism si respect.Nu dorim sa angajam pe cineva doar pentru o luna, sau pentru o perioada de proba.Ne dorim e cineva care poate aprecia o companie in care poate creste, si in care va avea relatii excelente cu colegii si superiorii.
Brandul HasHas este un brand neconventional, tineresc, proaspat, care cere oameni pe masura.

BENEFICII OFERITE

Salariu pe masura performantelor
Bonusuri de sarbatori
Flexibilitate
Mediu excelent pentru crestere
Posibilitatea de avansare in responsabilitati

Companie de recrutare, cercetari de piata, direct search, training, b2b.