Ajutor bucatar

SC CARNE A LA BRASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Pregateste mâncarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare;
- Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.

CERINTE

- Experienta intr-un restaurant cu specific spaniol;
- Diploma de calificare pentru meseria de bucatar;
- Receptivitate, calm, seriozitate, corectitudine;
- Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii.

BENEFICII OFERITE

- transport asigurat pe timpul noptii;
- bonusuri in functie de realizari.

Bucataria spaniola este una dintre cele mai diversificate din Europa, o imbinare perfecta intre cultura si gusturi.

Bucatarul nostru va pregati pentru dumnevoastra cea mai gustoasa Paella, mancarea traditionala valenciana, folosind ingrediente originale spaniole.

Intr-o atmosfera specifica, in acorduri de flamenco, veti savura cele mai rafinate vinuri si bauturi traditionale spaniole.

Pentru dumneavoastra, aceia care iubiti Spania asa cum o iubim si noi, vom pregati multe alte surprize. Nu trebuie decat sa veniti si a doua oara la Restaurantul ALIOLI.