AJUTOR BUCATAR

HR TIME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Respecta retetele de productie conform instructiunilor companiei;
- Sortează, curăţă, spală, divizează materia prima pentru produsele preparate;
- Ţine cont de perisabilitate, termenul de garanţie, de modul în care urmează să fie folosita vesela;
- Alimenteaza/incarca masina semiautomata de preparare a produselor si se asigura de buna functionare a acesteia;
- Asigură implementarea şi menţinerea standardelor de păstrare şi depozitare a produselor, semipreparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare;
- Răspunde de păstrarea în bune condiţii a ustensilelor şi veselei;
- Asigura curatenia la locul de munca;
- Respecta normele de igiena si securitate in munca;
- Lucrul la temperaturi de 15 – 16 grade C.

Locul de munca este pe Bd. Theodor Pallady nr. 287, langa Penny Market de pe Theodor Pallady si Scoala Gimnaziala nr. 149.

CERINTE

- Persoana organizata, atenta la detalii, cu atentie distributiva;
- Capacitati de operare aparatura simpla;
- Persoana curata, cu abilitati practice si de manuire a diverselor obiecte specifice;
- Experienta anterioara intr-un post similar reprezinta un avantaj;
- Seriozitate, dorinta de munca si avansare, lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Angajator stabil;
- Bonuri de masa;
- Asigurare/decontare transport la iesirea din schimbul II.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta