Ajutor Administrator de Retea

Butan Gas Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contribuie activ la administrarea retelei informatice;
- instalare/configurare software si echipamente hardware;
- activitati de intretinere si service pentru echipamente hardware;
- intretinerea licentelor software;
- intretinerea inventarului hardware.

CERINTE

Persoana ideala pentru acest job, trebuie sa fie dinamica, organizata, orientata catre rezultat, dornica de afirmare, cu abilitati de invatare si capabila sa lucreze in echipa.
- studii superioare finalizate;
- cunostinte utilizare Microsoft Office;
- cunostinte instalare/configurare/administrare WindowsXP Professional, Windows2000.

Constituie un avantaj:
- cunostinte instalare/configurare/administrare Windows 2003 Server, Exchange 2003, ISA, Windows Small Business Server 2003 Premium, Windows XP, software antivirus, software backup;
- certificare cursuri Microsoft pentru platformele specificate;
- experienta intr-o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala;
- posibilitatea de a participa la cursuri specifice de instruire si la examenele de certificare asociate;
- oportunitatea de a se dezvolta in cadrul unei echipe de profesionisti;
- pachet salarial motivant in conformitate cu performanta angajatului.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport marfa ADR.