Agentu turism-ticketing

TRAVEL SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- rezervare si emitere bilete avion, AMADEUS ( diploma basic OBLIGATORIU )
- rezervari hoteluri; OBLIGATORIU cunoastere sisteme de rezervare GTA, WHS, HOTELCON, MIKI, MONDIAL,etc;
-asigurari medicale;
-organizare evenimente;
-rent-a-car;
-inchiere contracte cu hoteluri, partneri,etc.
-turism intern/extern;
-incentives,teambuilding;

CERINTE

- diploma basic AMADEUS+ experienta minim 2 ani;
- diploma de absolvire a facultatii de TURISM;
- cunostinte foarte bune de geografie;
- o atitudine orientata catre satisfacerea solicitarilor celor mai pretentiosi clienti;
- portofoliu clienti;
- cunostinte intemeiate operare PC ( soft-uri dedicate operatiunilor dintr-o agentie de turism: Microsoft Office, Internet, Amadeus, etc.)
- aspect placut;
- limbi straine: franceza,engleza,germana;
- capacitate de lucru in conditii de stres;

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

Agentie de turism- servicii corporate,evenimente/ ticketing/turism intern extern