AGENTIE DE TURISM ANGAJEAZA, Director PRODUCTIE / REZERVARI

Romantic Travel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coodonarea echipei de productie(operatori rezervari, responsabili destinatie/ produs, coordonator ghizi, coordonator transporturi);
-Gestionarea prudenta a riscului operational;
- Realizarea tarifelor pentru servicii si pachete de servicii;
- Gestionarea bugetelor de venituri- cheltuieli;

CERINTE

- Studii medii/ superioare;
- Experinta minim 5 ani in zona de productie servicii(turoperator, linie aeriana, sistem distributie);
-Experinta pe o pozitie de conducere, minim 2 ani;
- Cunostinte de:limba engleza la nivel avansat(scris, citit vorbit) sau una dintre limbile franceza/ italiana/ spaniola/ graca la nivel mediu;
- Cunostinte de servicii turistice, transporturi aeriene si terestre;
- Cunostinte de constructie tarifara servicii si pachete de servicii;
- Cunostinte de utilizare a pachetului de rezervari;
- Cunostinte de gestionare a produselor si serviciilor;
- Cunostinte avansate de gestionare a riscului;
- Bune abilitati de negociere cu furnizorii;
- Persoana responsabila, ferma, rezistenta la stres, sociabila cu excelente abilitati de comunicare, dispusa la deplasari si ore suplimentare, nefumatoare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu deosebit de motivant in functie de experinta si nivel de pregatire;
- Bonusuri in functie de obiectivele realizate;
- Telefon de serviciu, laptop, etc

Turoperator specializat in comercializarea de pachete turistice in Europa cu autocarul.Retea de distributie cu acoperire nationala.