Agentia JobsZone cauta bone interne si externe pentru Bucuresti FARA COMISION!

JobsZone

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare JobsZone evalueaza, consiliaza si plaseaza bone in regim part-time, extern sau intern pentru familii deosebite din Bucuresti.

Atributii generale:
- respectare programului indicat de parinti
- respectare orelor de masa, pregatirea meselor, servirea meselor si gustarilor
- respectarea programului de joaca
- insotirea copilului la plimbari si activitati in aer liber
- respectarea programului de somn
- comunicarea cu copilul si insotirea lui in diferite procese de invatare specifice varstei si etapei de dezvoltare
- informarea parintilor cu provire la evolutia zilnica a copilului

Va stam la dispozitie, pentru orice detalii la numarul de telefon: 0735 99 33 22

CERINTE

- Seriozitate, punctualitate, atentie, vigilenta, buna dispozitie
- Motivatie pentru lucrul cu copii pe termen lung
- Rabdare, empatie, blandete
- Folosirea corecta a limbii romane

Avantaje pentru angajare:
- permis auto
- cunoastere unor limbi staine
- cultura generala
- cunostinte sau interes pentru psihologie/ educatie
- experienta prealabila

BENEFICII OFERITE

- Salarii atractive, in concordanta cu oferta pietei (se discuta in functie de obiectivele dumneavoastra si de ofertele concrete ale familiei)
- Posibilitatea de angajare cu forme legale si carte de munca
- Suport pe tot parcursul procesului de recrutare si plasare
- Familii primitoare, cu respect pentru oameni
- Consiliere profesionala, transparenta completa
- Suport in gasirea celui mai potrivit loc de munca

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de selectie si plasare bone si personal casnic.