Agenti vanzari-marketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti, persoanele cu portofoliu de clienti au prioritate;
- activitati de marketing: culegere informatii de piata, informatii despre clientii potentiali, concurenta;
- stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
-preia comenzi, si le urmareste pas cu pas pana la incheierea totala a tranzactiei;
- urmareste cresterea volumului de vanzari si se impica in cresterea si dezvoltarea activitatii firmei;

Trimiteti CV la adresa: vanzari.acasa.net@gmail.com

CERINTE

-studii medii sau superioare in curs, studentii in domeniul economic si persoanele cu experienta au prioritate;
-bun vanzator, bun negociator, persoana organizata, cu fler si deschisa la nou;
- engleza - nivel mediu;
- operare PC: word, excel, outlook, internet - nivel mediu,
-PC personal si legatura permenenta internet;

BENEFICII OFERITE

-munca la domiciliu;
- program flexibil;
-posibilitatea de a lucra full time sau part time;
- beneficii in functie de rezultate;
- comision la fiecare tranzactie;
- bonus pentru indeplinirea targetului;
- salariul si alte detalii se discuta in urma interviului;