AGENTI VANZARI - LEASING OPERATIONAL SI RENT A CAR

Best Impex International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intr-o societate de inchirieri auto, noua si dinamica, va contacta eventualii clienti, va identifica nevoile acestora, iar in functie de acestea, va crea oferte personalizate.

CERINTE

LEASING OPERATIONAL
Experienta in domeniile: leasing financiar, vanzari auto, asigurari RCA
Ablitati de comunicare si negociere
Cunoasterea pietei de vanzari din acest domeniu
Studiile superioare reprezinta un avantaj
Limba engleza - nivel mediu
Permis conducere categoria "B"

"RENT A CAR"
Studii medii sau superioare
Disponibilitate pentru program in schimburi
Experienta in domeniul hotelier, turistic sau asigurari auto
Serios si ordonat, deschis si amabil.
Cunoaste bune de limba engleza, alte limbi reprezinta avantaj.
Pot candida si studenti care pot indeplini o norma completa

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu si in functie de realizari bonusuri substantiale.

" RENT A CAR"
In afara de salariu, in functie de realizari, vor primi bonusuri substantiale.

Plasare si recrutare forte de munca in tara si in strainatate, leasing personal in tara.