agenti vanzari (distribuitori) in regim part-time pentru Municipiul Bucuresti

International Company Exports

Job expirat

RESPONSABILITATI

- - Agentul de vânzari asigura promovarea si vânzarea directa a marfurilor si serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei;
- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.
- Agentul de vânzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor încheiate cu clientii din portofoliu;
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vânzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Întocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne si colective, împreuna cu clientii si partenerii.

CERINTE

Absolvent / a studii medii / superioare (avantaj pentru absolventii de marketing sau management);
- Îsi stabileste prioritatile în raport cu cerintele potentialilor clienti si Directorului de vânzari si achizitii;
- Disponibil pentru deplasari intern / extern.
- Experienta minima necesara: minim 1 ani de experienta în munca pe o pozitie similara;
- Posesor permis de conducere – categoria B ( este in avantaj )
- persoana calma, cu rabdare, inteligenta, abila, cu spirit negustoresc, cu energie pozitiva, optimism, incredere mare in propria persoana.

BENEFICII OFERITE

SALARIUL SE OBTINE DIN COMISIOANE IN URMA NEGOCIERII SI INCHEIERII CONTRACTELOR.
Sunt oferite training-uri de specialitate gratuite.
Sunt oferite bonificatii speciale (bonus,extrabonus si tombola - in functie de numarul vanzarilor).
Scopul oricarui agent de vanzari este de a se autodepasi pentru a castiga bani multi.
Este oferit suport logistic gratuit.
Este oferit un INFO JOB pentru a afla mai multe despre acest job extrem de interesant si placut.

Oferim posturi de agenti vanzari directe si agenti sondaje de opinie in Bucuresti, program flexibil, 4 ore/zi, comisioane in functie de contractele incheiate. Doar persoane foarte serioase, responsabile, corecte, active,energice,dornice de munca si de castiguri mari. Doritorii se vor adresa in scris la email: constantiniorguandreianu@rocketmail.com trimitand un CV