AGENTI VANZARI DIRECTE

Global Business Contacts

Job expirat

RESPONSABILITATI

WORLDWIDE BUSINESS CONTACTS (WBC) - A business of international extension, collaboration, partnership, business development, your visible worldwide advertising, ideas of business and investments, discount for many products and services, personal development, information, seminars, career, achievements, unlimited benefits, fulfillment of goals, new friends, entertainment and much more. Visit us at

www.4wbc.com

DESCRIEREA POSTULUI
Prospectarea pietei si studiul concurentei
Dezvoltarea portofoliului companiei prin identificarea si atragerea de noi clienti
Acordare de asistenta clientilor contractati
Promovarea produselor companiei;
Negociere si incheiere contracte
Activitatea de munca pe teren reprezinta 90% din timpul de lucru

CERINTE

PROFIL CANDIDAT

Cautam agenti de vanzari colaboratori pentru intermedierea de vanzari directe (catre persoane juridice). Candidatul ideal este comunicativ, descurcaret, amabil, bun negociator, ambitios

CERINTE

Studii medii/superioare (avantaj studii in domeniul economic)
Cunoasterea limbii engleze
Cunostinte PC (Office)
Experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

Comision atractiv de 15% din vanzari
Salarizare doar pe baza de comision
Produs creat pentru a raspunde crizei financiare
bonusuri in functie de performanta
Dezvoltare profesionala continua
Integrarea intr-o companie renumita pe piata, aflata in plina ascensiune
Oportunitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Publicitate pe internet