Agenti vanzari de teren

Future Line Computers Exim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma ce activeaza in domeniul IT doreste dezvoltarea departamentului vanzari directe.
Responsabilitati:
Dezvoltarea afacerii companiei prin realizarea în aria repartizată a volumelor de vânzări şi a obiectivelor de acoperire a clienţilor.
Vinde serviciile companiei, conform termenilor/politicii acesteia si atinge obiectivele de volum /lună/an.
Se asigură de recuperarea în întregime a contravalorii facturilor de la toţi clienţii din aria sa de acoperire
Cerceteaza permanent piata si face raportari zilnice catre management.
Principalul scop este promovarea serviciilor de mentenanta si intretinere echipamente IT din portofoliul existent precum si extinderea acestuia ,prospectarea si promovarea serviciilor companiei.

CERINTE

Cerinte:
Cautam persoane cu aspect placut, experienta in vanzari, dinamice, punctuale, cu abilitati de negociere, comunicative (capabile sa interactioneze profesionist la orice nivel cu clientii existenti sau potentiali).
Experienta in domeniul vanzarilor de cel putin 2 ani din care minim 1 an de experienta intr-un post de agent de vanzari directe.
Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
Siguranta de sine, capacitate de convingere, de persuasiune
Seriozitate, spirit de echipa, initiative
Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Program de lucru dinamic si flexibil, colaborare in sistem pfa, venituri motivante corelate cu
realizarile, mediu de lucru tanar si dinamic, sustinere in pregatirea profesionala pe intreaga durata a colaborarii, bonusuri, decontare transport (propriu sau public), facilitati la achizitionarea accesoriilor sau produselor it etc.

Persoanele care corespund cerintelor postului sunt rugate sa aplice pana cel tarziu la data de:15.06.2013
Numai persoanele selectate vor fi contactate.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma ce activeaza in domeniul IT