Agenti Vanzari ACCESORII MOBILIER

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti.
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti.
Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei.
Prezintarea ofertei de produse si servicii, consilierea clientilor in alegerea deciziei optime.
Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor.
Realizarea si prezentarea bugetelor estimative catre client.
Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie.

CERINTE

Experienta in vanzari reprezinta un avantaj.
Comunicativitate, sociabilitate, spirit analitic.
Orientare catre client.
Limba engleza nivel avansat.
Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat.
Capacitate de a lucra in echipa
Permis de conducere categoria B
Studii superioare finalizate.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus comision.
Posibilitati de promovare.
Traininguri

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.