agenti vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din activităţile unui agent de vânzări:

* prospectarea pieţei şi aducerea de noi clienţi
* stabilirea şi menţinerea relaţiilor cu clienţii
* analizarea cerinţelor potenţialilor beneficiari
* pregătirea ofertelor comerciale
* pregătirea prezentărilor necesare pentru serviciile firmei
* efectuarea de prezentări de produse, prezentări tehnice
* participarea la negocieri comerciale
* particularizarea ofertei de produse şi servicii pentru fiecare potenţial beneficiar
* menţinerea contactelor permanente cu reprezentanţii beneficiarilor

CERINTE

- Experienta in vanzari constitue un avantaj
- Cunoscator al limbii engleze (nivel avansat);
- Bun cunoscator al programelor Microsoft Office (Word, Excel, etc.);
- Posesor de permis de conducere - Cat. B
- Auto personal si disponibilitatea folosirii in interes de serviciu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu + comision + bonus performanta
Telefon