Agenti vanzari

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza noi potentiali clienti in vederea prezentarii ofertei de produse si analizeaza cerintele acestora propunandu-le solutia optima care sa corespunda asteptarilor acestora.
Negoicaza preturi, termene de plata si livrare, conditii contractuale, discount-uri si alte facilitati.
Identifica noi oportunitati de bussines si dezvoltare a bezei de clienti, analizeaza piata si concurenta, participa la intalniri de afaceri si conferinte ce au incidenta cu domeniul.
Colaboreaza direct cu restul echipei in vederea unor noi idei si strategii de abordare a clientului si de promovare a produsului.

CERINTE

Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire, in special in domeniul marketingului sau managementului.
Experienta in vanzari directe minim 1 an, in special in domeniul HORECA sau FMCG.
Cunostinte solide limba engleza.
Permis Categoria B
Persoana proactiva, dinamica.
Capacitate de negociere.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision in functie de volumul vanzarilor.
Telefon
Laptop

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.