AGENTI VANZARI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea de noi clienti, mentinerea si dezvoltarea de relatii de afaceri cat mai bune cu acestia
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor
- Consilirea clientilor in alegerea celor mai potrivite materiale si servicii aferente
- Propunerea de noi solutii si imbunatatiri
- Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorul direct

CERINTE

Clientul nostru este un cunoscut centru de materiale de constructii cu o oferta de produse completa, un pachet de servicii dedicate eficiente si un program Business to Business. Strategia firmei este de a construi parteneriate de lunga durata, prin respect si loialitate fata de clientii sai.
Datorita dezvoltarii afacerii cautam Agenti de Vanzari, persoane capabile, motivate si responsabile

Cerinte
- Persoana organizata,motivata si orientata catre client
- Ambitios, deschis, comunicativ
- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie
- Foarte bune abilitati de negociere
- Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil
Cunostinte operare PC- MS Office;

BENEFICII OFERITE

-conditii de munca foarte bune, salariu competitiv, posibilitati de dezvoltare si promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

HR Consulting & Recruitment