Agenti Vanzari - 20 Posturi Libere - Experienta Minima

Adi Team

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interesat de a urma o cariera in vanzari? Te-ai saturat sa ai un program si un salariu fix ?
Devino un Dealer Independent - Experienta vanzari minima
1 week free training
Cautam oameni seriosi, prezentabili care vor sa devina agenti de vanzari pentru compania noastra.
Daca vrei mai mult de la tine, daca iti doresti propria ta afacere, aplica acum si noi te vom ajuta!
Entry Level - Domeniu vanzari ( Agenti Vanzari )
Suna acum pentru un interviu la: 0753.023.549

CERINTE

Orientare catre vanzare si performanta.
Atent la imaginea personala.
Abilitati deosebite de comunicare, putere de convingere si negociere
auto-motivat si cu spirit de echipa
seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
Capacitate de lucru in echipa
- Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti

BENEFICII OFERITE

*Oportunitati de venituri mult peste medie
*Posibilitatea avansarii rapide
*Salariu=Comision
*Concursuri, Excursii, Premii, Bonusuri

Companie cu peste 95 de ani de experienta in vanzari - marketing ce face parte din marele concern american Scott Fetzer, prezenta si in Romania de 20 ani are ca scop promovarea propriilor angajati.