Agenti, Traineri, Manageri

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Partenerul nostru este filiala zonala a unei noi retele globale de comunicatii fixe si mobile, prin voce si imagine, cu eficienta si calitate sporita, fara limite de durata sau locatie, bazandu-se pe tehnologii de ultima ora, care ofera :
- solutii inovatoare de comunicatie totala cu aplicatii multiple (privat, business multipunct, telemedicina, telemonitorizare, video-marketing interactiv)
- infrastructura in continua dezvoltare, echipamente in variante versatile si software propriu
- pachete, abonamente si tarife exclusive
Pentru formarea unor echipe performante de promovare si contractare zonala cautam un numar limitatat de agenti, traineri si manageri.

CERINTE

Asteptam seriozitate, autodeterminare si actiune. Fiti printre primii.
Persoanele ce sunt interesate de o cariera dinamica, indiferent de experianta acumulata si de stadiul de pregatire, indiferent de localitate

BENEFICII OFERITE

Asiguram training, suport si potential generos de castig pe o piata larga, sigura si profitabila.
In functie de rezultate si abilitati sunt deschise oportunitati de promovare in pozitii cheie in strainatate.

Numai cei selectati vor avea sansa de a primi chestionarul.de pre-evaluare.