AGENTI TELEMARKETING

TIKSHOOV ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

TIKSHOOV ROMANIA cauta persoane in vederea angajarii ca AGENTI TELEMARKETING. Dorim tineri entuziasti gata sa invete lucruri noi si sa formeze o echipa unita. Postul este part-time si se adreseaza in special studentilor dornici sa se afirme intr-o companie aflata in curs de dezvoltare.

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare
- Putere MARE de convingere in discurs si atitudine
- Deschidere si orientare spre clienti
- Ambitie, hotarare, imaginatie, spontaneitate, intuitie, adaptabilitate
- Cunostinte generale de utilizare a calculatorului

BENEFICII OFERITE

TIKSHOOV ROMANIA ofera conditii de munca la standarde inalte, program de lucru flexibil, un mediu socio-profesional stimulant si posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

DESCRIEREA FIRMEI

S.C. TIKSHOOV ROMANIA S.R.L.
www.tikshoov.com

Tikshoov Romania este o companie nou-infiintata in Romania ce ofera servicii de call center unei game largi de clienti din intreaga lume. Fondata in 1996, compania¿mama este cel mai mare provider de servicii de contact center din Israel, avand in acest moment aproximativ 2600 de angajati. Desemenea Tikshoov este prima companie din Israel cu profil de contact center, ce si-a lansat activitatea pe plan global, bazandu-se pe atuurile sale profesionale si pe viziunea fondatorului sau.