Agenti Independenti

VIROTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania VIROTI, lider national in producerea, importul si distributia Echipamentelor de Lucru si Protectie cauta agenti independenti in zona SUCEAVA, BACAU, BUZAU, BUCURESTI, PITESTI, BRASOV, SIBIU, OLT, TULCEA, CONSTANTA, PRAHOVA,GORJ, HUNEDOARA, TIMIS, ARAD, SATU MARE, BAIA MARE, CLUJ, MURES, HARGHITA, COVASNA.

CERINTE

- persoane juridice(firme);
- educatie-minim liceul;
- cazier judiciar fara antecedente;
- autoturism propriu;
- dinanism, serozitate, loialitate;
- perseverenta, excelente abilitati de comunicare si prezentare a produselor;
- experienta vanzari in domeniul industrial sau consilier pe probleme de protectia muncii

BENEFICII OFERITE

- garantia unui parteneriat cu o companie de prestigiu ;
- consultanta pentru stabilirea obiectivelor si sprijin pentru atingerea rezultatelor
- un castig substantial pe baza de comision
- sansa de a pune bazele unei afaceri prospere
- instruiri intensive pe parcurs
- bonusuri pentru rezulate deosebite

Cei care sunteti interesati sunt rugati sa trimita CV-ul complet si Scrisoarea de Intentie pe adresa de e-mail : oana.dobre@viroti.ro sau la nr.fax : 031.40.11.725.

DESCRIEREA FIRMEI

Compania este certificata
ISO 9001:2001 din anul 2004
pentru productie si comercializare
de echipamente de lucru si protectie
Anii de experienta si de colaborare in mod direct cu clientii ne-au asigurat cele mai bune rezultate pe care le sustinem prin calitate, promptitudine si consultanta gratuita.